• Eindelijk is het zover. Na vele gesprekken met de gemeente gaat er maandag 28 september eindelijk een schop in het kunstgrasveld en zal deze helemaal vernieuwd worden. Hierdoor zal er enkele weken flinke hinder zijn op het sportpark.

    Vanaf de poort zullen er rijplaten liggen tot aan het kunstgrasveld voor de aan en afvoer voor de vrachtwagens. Deze kunnen bij regen glad worden dus aangeraden wordt om af te stappen bij de poort.

    Het zal ook enkele weken passen en meten worden om iedereen te laten trainen en spelen. Volg daarom het trainingsschema van de jeugd en seniorencommissie. Om dit vlekkeloos te laten verlopen zal iedereen iets moeten aanpassen in tijden en ruimtes. Het tijdelijke trainingsschema zal van dienst zijn tot nader order het kunstgrasveld opgeleverd is.

    Mochten er nog vragen zijn neem dan contact op met het bestuur.