• Cluzona 35+3

  • Cluzona 35+3

    Vraag de teammanager of wedstrijdsecretaris om een teamfoto toe te voegen in Sportlink Club
  • Programma

    DatumThuisUitSoortDetails
    do 01-dec. 20:00METO 35+1Cluzona 35+3regulier
    do 08-dec. 20:00Cluzona 35+3Wemeldinge 35+1regulier
    do 26-jan. 20:00Grenswachters 35+1Cluzona 35+3regulier
  • Uitslagen

    DatumWedstrijdUitslagDetails
    24 nov.Cluzona 35+3 - Nieuw Borgvliet 35+10 - 1
    10 nov.ODIO 35+1 - Cluzona 35+32 - 8
  • Poulestanden Cluzona 35+3 ( 1e klasse Donderdag 1 )

    Pos.TeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Grenswachters 35+1761060204019
    2Nieuw Borgvliet 35+1742151312014
    3Cluzona 35+374032628-212
    4Wemeldinge 35+17223312928
    5METO 35+172052238-166
    6ODIO 35+170161660-441