• Cluzona 35+3

  • Cluzona 35+3

    Vraag de teammanager of wedstrijdsecretaris om een teamfoto toe te voegen in Sportlink Club
  • Programma

    DatumThuisUitSoortDetails
    do 06-okt. 20:00Cluzona 35+3METO 35+1regulier
    do 13-okt. 20:00Wemeldinge 35+1Cluzona 35+3regulier
    do 03-nov. 20:00Cluzona 35+3Grenswachters 35+1regulier
    do 10-nov. 20:00ODIO 35+1Cluzona 35+3regulier
    do 17-nov. 20:00Cluzona 35+3Nieuw Borgvliet 35+1regulier
  • Uitslagen

    DatumWedstrijdUitslagDetails
    29 sep.Nieuw Borgvliet 35+1 - Cluzona 35+313 - 2
    22 sep.Cluzona 35+3 - ODIO 35+19 - 0
  • Poulestanden Cluzona 35+3 ( 1e klasse Donderdag 1 )

    Pos.TeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Wemeldinge 35+12200161156
    2Grenswachters 35+1110011653
    3Nieuw Borgvliet 35+12101191363
    4Cluzona 35+321011113-23
    5METO 35+1100109-90
    6ODIO 35+12002116-150