R.K.S.V. CLUZONA
  • Voetbal.nl
  • Facebook
  • Twitter
  • YouTube
  • YouTube

aanvang wed.nr. klasse thuis uit * veld kleedkamer scheidsrechter  
zaterdag 21 september              
13.30u 25671 3e klasse C Cluzona za 2 WHS 2 C 1 1 + 3 I. Cuperus  
                   
zondag 22 september                
14.00u 19666 2e klasse E Madese Boys 1 Cluzona 1 C     J.H. Bezemer  
    5e klasse 02 Cluzona 2 VRIJ          
10.00u 80865 6e klasse 07 Lepelstr. Boys 4 Cluzona 3 C        
10.00u 81222 6e klasse 04 Cluzona 4 DOSKO 6 C 3 2 + 7 n.n.b.  
12.00u 81233 6e klasse 06 Cluzona 5 BSC 7 C 1 1 + 3 n.n.b.  
10.00u 73769 5e klasse 852 Cluzona VR1 N Borgvliet VR1 C 4 5 + 8 n.n.b.  
                   
donderdag 26 september              
20.00u 22917 1e klasse D Cluzona VE1 N Borgvliet VE1 C 2 3 + 4 n.n.b.  
                   
zaterdag 28 september              
12.30u 25734 3e klasse C Tholense Boys 2 Cluzona za2 C        
                   
zondag 29 september                
14.30u 19693 2e klasse E Cluzona 1 Sarto 1 C 1 1 + 3 n.n.b.  
11.00u 77039 5e klasse 02 FIOS 1 Cluzona 2 C        
10.15u 81211 6e klasse 07 Cluzona 3 METO 4 C 3 4 + 6 E. Verstraeten  
12.30u 85478 6e klasse 04 Roosendaal 10 Cluzona 4 C        
10.00u 84528 6e klasse 06 HSC'28 3 Cluzona 5 C        
10.30u 73717 5e klasse 852 Cluzona VR1 BSC VR2 C 1 2 + 7 G. de Jong  
                   
dinsdag 1 oktober                
20.00u     Cluzona onder 23 RBC onder 23 C 2   n.n.b.  
                   
donderdag 3 oktober                
20.30u 22890 1e klasse D Prinsenland VE1 Cluzona VE1 C        
                   
zaterdag 5 oktober                
13.30u 25815 3e klasse C Cluzona za2 DSE 2 C 1 1 + 3 I. Cuperus  
                   
zondag 6 oktober                
14.30u 19817 2e klasse E FC Tilburg 1 Cluzona 1 C     n.n.b.  
11.00u 77699 5e klasse 02 Cluzona 2 Lepelstr. Boys 2 C 3 4 + 6 C.van Steenpaal  
11.30u 84540 6e klasse 07 HSC'28 4 Cluzona 3 C        
10.00u 81223 6e klasse 04 Cluzona 4 Sprundel 4 C 1 1 + 3 n.n.b.  
12.00u 81234 6e klasse 06 Cluzona 5 DOSKO 8 C 4 2 + 7 n.n.b.  
12.00u 74232 5e klasse 852 MOC'17 VR1 Cluzona VR1 C        
                   
donderdag 10 oktober                
20.00u 22918 1e klasse D Cluzona VE1 METO VE1 C 2 3 + 4 n.n.b.  
                   
zaterdag 12 oktober                
13.30u 25892 3e klasse C Internos 4 Cluzona za2 C        
                   
zondag 13 oktober                
14.30u 19994 2e klasse E Cluzona 1 Beek Vooruit 1 C 1 1 + 3 n.n.b.  
12.00u 79715 5e klasse 02 HSC'28 2 Cluzona 2 C        
10.15u 81212 6e klasse 07 Cluzona 3 WVV'67 4 C 1 2 + 7 E. Verstraeten  
09.45u 81837 6e klasse 04 N Borgvliet 7 Cluzona 4 C        
10.30u 86385 6e klasse 06 Oranje Blauw'14 4 Cluzona 5 C        
10.30u 73718 5e klasse 852 Cluzona VR1 FC Moerstraten VR1 C 3 5 + 8 G. de Jong  
                   

Sponsor worden