R.K.S.V. CLUZONA
  • Voetbal.nl
  • Facebook
  • Twitter
  • YouTube
  • YouTube

Wedstrijdprogramma Senioren            
06-11-2018              
aanvang wed.nr. klasse thuis uit * veld kleedkamer scheidsrechter
zaterdag 17 november              
13.30u 29444 4e klasse 05 Cluzona 2 za Steenbergen 2 C 1 1 + 3 H. v. d. Stelt
                 
zondag 18 november              
14.30u 71491 2e klasse E Sarto 1 Cluzona 1 C     N. A. Ooms
12.00u 73035 3e klasse A SC Kruisland 2 Cluzona 2 C      
    5e klasse 02 Cluzona 3 VRIJ        
10.00u 85937 6e klasse 10 De Fendert 2 Cluzona 4 C      
10.00u 82313 6e klasse 06 Cluzona 5 ODIO 5 C 3 2 + 7 J. Hermus
12.00u 85933 6e klasse 09 Cluzona 6 NVS 4 C 1 4 + 7 P. Sluijs
                 
dinsdag 20 november              
20.00u     Cluzona O23 Rood Wit W O23 C 4 5 + 8 n.n.b.
                 
zaterdag 24 november              
15.00u 29250 4e klasse 05 MOC'17 2 Cluzona 2 za C      
                 
zondag 25 november              
14.30u 69334 2e klasse E JEKA 1 Cluzona 1 C     J.W.J. Swaanen
12.00u 73482 3e klasse A Cluzona 2 Roosendaal 4 C 1 2 + 7 A.J. de Ruijter
11.30u 88171 5e klasse 02 VC Vlissingen 3 Cluzona 3 C      
10.15u 88824 6e klasse 10 Cluzona 4 FC Dordrecht 3 C     Vervallen
10.00u 84489 6e klasse 06 Rood Wit W 5 Cluzona 5 C      
10.15u 85526 6e klasse 09 Lepelstr. Boys 4 Cluzona 6 C      
                 
zaterdag 1 december              
13.30u 26190 4e klasse 05 Cluzona 2 za FC Bergen 2 C 1 1 + 3 P. Sluijs
                 
zondag 2 december              
14.30u 69804 2e klasse E Cluzona 1 VOAB 1 C 1 1 + 3 n.n.b.
11.30u 74666 3e klasse A ODIO 2 Cluzona 2 C      
    5e klasse 02 Cluzona 3 VRIJ i.v.m. baaldag        
11.00u 88473 6e klasse 10 De Schutters 2 Cluzona 4 C      
10.00u 89326 6e klasse 06 Cluzona 5 WVV'67 3 C 1 4 + 6 J. Hermus
12.00u 88800 6e klasse 09 Cluzona 6 N Borgvliet 6 C 3 5 + 8 P. Sluijs
                 
zaterdag 8 december              
14.00u 26184 4e klasse 05 Grenswachters 2  Cluzona 2 za C     n.n.b.
                 
zondag 9 december              
14.30u 70124 2e klasse E Cluzona 1 Unitas'30 1 C 1 1 + 3 n.n.b.
12.00u 74447 3e klasse A Cluzona 2 Hontenisse 2 C 1 2 + 7 P. Dirven
12.45u 88878 5e klasse 02 NVS 2 Cluzona 3 C      
10.15u 80156 6e klasse 10 Cluzona 4 Oranje Blauw'14 4 C 3 5 + 8 E. Verstraeten
13.00u 90788 6e klasse 06 METO 3 Cluzona 5 C      
10.00u 86967 6e klasse 09 FC Moerstraten 3 Cluzona 6 C      
                 
dinsdag 11 december              
20.00u     Cluzona O23 NSV O23 C 4 5 + 8 n.n.b
                 
zaterdag 15 december              
15.00u 105659 4e klasse 05 Halsteren 2 Cluzona 2 za B      
                 
zondag 16 december (inhaal/beker cat. B)          
14.15u 71507 2e klasse E Madese Boys Cluzona 1 C     n.n.b.
    3e klasse A Cluzona 2 VRIJ        
    5e klasse 02 Cluzona 3 VRIJ        
    6e klasse 10 Cluzona 4 VRIJ        
10.00u 81368 6e klasse 06 Cluzona 5 Rimboe 3 C 1 2 + 7 J. Hermus
10.00u 82208 6e klasse 09 SC Welberg 3 Cluzona 6        
                 

Sponsor worden