R.K.S.V. CLUZONA
  • Voetbal.nl
  • Facebook
  • Twitter
  • YouTube
  • YouTube

In memoriam Jan Tirions

Geplaatst op 03-06-2018

In Memoriam – Jan Tirions

Met droefheid bereikte ons het overlijdensbericht van ons lid Jan Tirions.

Jan bereikte de leeftijd van 80 jaar waarvan hij er 67 lid was van onze vereniging.
In 2011 werd hij nog gehuldigd voor zijn 60-jarig lidmaatschap en mocht ik hem, als toenmalig voorzitter, de Diamanten clubspeld overhandigen; een onderscheiding die slecht zelden wordt uitgereikt.

Jan was actief als voetballer, bestuurslid, scheidsrechter, grensjager, jeugdleider, terreinvrijwilliger en bovenal als supporter. Kortom, een zeer veelzijdig clubman. Hij was altijd trots op Cluzona en zeker ook op het feit dat hij al die diverse taken heeft kunnen en mogen vervullen op een gedreven en kundige wijze. “ik heb alles binnen de club gedaan, behalve het voorzitterschap” was een veel door hem gebezigde uitspraak.

De laatste jaren ging het langzaam bergafwaarts met zijn gezondheid en moest Jan noodgedwongen zijn taken bij onze club afbouwen en uiteindelijk neerleggen; dat deed hem en ons bijzonder pijn.  Jan, enorm bedankt voor je jarenlange inzet en steun. Voor jou was er maar een club en dat was Cluzona!

Wij wensen zijn vrouw, kinderen, kleinkinderen en overige familie en bekenden heel veel sterkte met dit grote verlies!

 

Namens het bestuur, de leden en vrijwilligers

van voetbalvereniging Cluzona – Wouw,

Eric de Regt, Ere-voorzitter.

 Bekijk nieuwsarchief

Sponsor worden