Home
De Clu
De Clu
Over Cluzona
Proeftrainingen
Lidmaatschap
Bestuur
Vertrouwenscommissie
Vrijwilligers
Vacatures
Maatschappelijk
Privacy Verklaring
Jeugd
Informatie
Meisjes
Cluzona MO20-1
Cluzona MO15-1
Cluzona MO13-2
Jongens
Cluzona JO19-1
Cluzona JO19-2
Cluzona JO17-1
Cluzona JO15-1
Cluzona JO14-1
Cluzona JO13-1
Cluzona JO12-1
Cluzona JO12-2
Cluzona JO11-1
Cluzona JO11-2
Cluzona JO10-1
Cluzona JO10-2
Cluzona JO9-1
Cluzona JO9-2
Cluzona JO8-1
Cluzona JO7-1
Senioren
Informatie
Dames
Cluzona Dames 1 - Zondag
Heren
Cluzona 1 - Zondag
Cluzona 2 - Zondag
Cluzona 2 - Zaterdag
Cluzona 3 - Zondag
Cluzona 4 - Zondag
Cluzona 5 - Zondag
Cluzona 6 - Zondag
Veteranen
Cluzona 35+1
Cluzona 35+2
Cluzona 35+3
Walking football
Vrienden van CLU1
Trainingen
Trainingen
Trainingsschema
Wedstrijden
Alles Thuis / Uit
Senioren
Jeugd
Uitslagen
Activiteiten
Activiteiten
Activiteitenkalender
Voetbalschool Wouw
Rabobank ClubSupport
Grote Clubactie
Frituurvet inleveren
Sponsoren
Webshop
LID WORDEN
Contact
Home
De Clu
+
De Clu
Over Cluzona
Proeftrainingen
Lidmaatschap
Bestuur
Vertrouwenscommissie
Vrijwilligers
Vacatures
Maatschappelijk
Privacy Verklaring
Jeugd
+
Informatie
Meisjes
+
Cluzona MO20-1
Cluzona MO15-1
Cluzona MO13-2
Jongens
+
Cluzona JO19-1
Cluzona JO19-2
Cluzona JO17-1
Cluzona JO15-1
Cluzona JO14-1
Cluzona JO13-1
Cluzona JO12-1
Cluzona JO12-2
Cluzona JO11-1
Cluzona JO11-2
Cluzona JO10-1
Cluzona JO10-2
Cluzona JO9-1
Cluzona JO9-2
Cluzona JO8-1
Cluzona JO7-1
Senioren
+
Informatie
Dames
+
Cluzona Dames 1 - Zondag
Heren
+
Cluzona 1 - Zondag
Cluzona 2 - Zondag
Cluzona 2 - Zaterdag
Cluzona 3 - Zondag
Cluzona 4 - Zondag
Cluzona 5 - Zondag
Cluzona 6 - Zondag
Veteranen
+
Cluzona 35+1
Cluzona 35+2
Cluzona 35+3
Walking football
Vrienden van CLU1
Trainingen
+
Trainingsschema
Wedstrijden
+
Alles Thuis / Uit
Senioren
Jeugd
Uitslagen
Activiteiten
+
Activiteiten
Activiteitenkalender
Voetbalschool Wouw
Rabobank ClubSupport
Grote Clubactie
Frituurvet inleveren
Sponsoren
Webshop
LID WORDEN
Contact
Programma
Datum
Thuisteam
Uitteam
Competitiesoort
Accommodatie
Details
20 mrt. 19:00
Cluzona JO12-2
Achtmaal JO12-1
regulier
Sportpark v.v. Achtmaal
21 mrt. 20:00
Internos 35+2
Cluzona 35+3
regulier
Sportpark Hoge Neerstraat (Oost)
21 mrt. 20:00
De Markiezaten 35+3
Cluzona 35+1
regulier
Sportpark De Markiezaten
23 mrt. 08:30
MOC'17 JO10-5
Cluzona JO10-2
regulier
Sportpark Rozenoord
23 mrt. 09:30
Cluzona JO8-2
Roosendaal JO8-3
regulier
Sportpark De Doelen
23 mrt. 09:30
Cluzona JO9-2
DVO'60 JO9-2
regulier
Sportpark De Doelen
23 mrt. 09:30
Alliance JO7-2
Cluzona JO7-2
regulier
Sportpark Albano
23 mrt. 09:45
SC Welberg JO14-1
Cluzona JO14-1
regulier
Sportpark 't Zandbaantje
23 mrt. 09:50
Cluzona JO7-2
SC Kruisland JO7-1JM
regulier
Sportpark Albano
23 mrt. 10:00
Cluzona JO7-1
Roosendaal JO7-3
regulier
Sportpark Hulsdonk
23 mrt. 10:00
SSV'65 JO12-3
Cluzona JO12-1
regulier
Sportpark Het Schenge
23 mrt. 10:10
Victoria'03 JO7-2
Cluzona JO7-2
regulier
Sportpark Albano
23 mrt. 10:15
DVO'60 JO11-3
Cluzona JO11-2
regulier
Sportpark Hulsdonk
23 mrt. 10:30
Cluzona JO11-1
Roosendaal JO11-3
regulier
Sportpark De Doelen
23 mrt. 10:30
Cluzona JO8-1
Unitas'30 JO8-5
regulier
Sportpark De Doelen
23 mrt. 10:30
Cluzona JO12-2
NSV JO12-1
regulier
Sportpark De Doelen
23 mrt. 10:30
Cluzona MO13-1
BSC MO13-4 (9-tal)
regulier
Sportpark De Doelen
23 mrt. 10:40
Cluzona JO7-1
NSV JO7-1
regulier
Sportpark Hulsdonk
23 mrt. 11:00
Yerseke MO15-1
Cluzona MO15-1
regulier
Sportpark Cleijn Moercken
23 mrt. 11:00
Roosendaal JO10-3
Cluzona JO10-1
regulier
Sportpark Hulsdonk
23 mrt. 11:00
Zeelandia Middelburg JO13-2
Cluzona JO13-1
regulier
Sportpark Veerse Poort
23 mrt. 11:45
Cluzona JO15-1
WVV'67 JO15-1JM
regulier
Sportpark De Doelen
23 mrt. 12:00
Prinsenland 2
Cluzona 2
regulier
Sportpark Molenkreek
23 mrt. 12:45
Krabbendijke MO20-1 (9-tal)
Cluzona MO20-1
regulier
Sportpark Krabbendijke
23 mrt. 13:00
Terheijden JO17-1
Cluzona JO17-1
regulier
Sportpark Ruitersvaart
23 mrt. 13:30
Cluzona JO16-1
SC Gastel JO16-1
regulier
Sportpark De Doelen
24 mrt. 09:45
SC Gastel 8
Cluzona 6
regulier
Sportpark Blankershove
24 mrt. 09:45
De Markiezaten 6
Cluzona 5
regulier
Sportpark De Markiezaten
24 mrt. 10:00
Victoria'03 4
Cluzona 4
regulier
Sportpark Albano
24 mrt. 10:30
Cluzona VR1
SC Gastel VR3
regulier
Sportpark De Doelen
24 mrt. 11:00
Cluzona 3
ODIO 4
regulier
Sportpark De Doelen
24 mrt. 11:00
Cluzona 2
SC Welberg 2
regulier
Sportpark De Doelen
24 mrt. 14:00
Cluzona 1
Zwaluw VFC 1
regulier
Sportpark De Doelen
28 mrt. 20:00
Cluzona 35+2
MOC'17 35+1
regulier
Sportpark De Doelen
28 mrt. 20:15
Cluzona 35+1
DOSKO 35+3
regulier
Sportpark De Doelen
30 mrt. 13:00
Halsteren 3
Cluzona 2
regulier
Sportpark De Beek
1 apr. 10:00
Cluzona 4
Victoria'03 4
regulier
Sportpark De Doelen
1 apr. 11:00
Cluzona 6
NVS 4
regulier
Sportpark De Doelen
3 apr. 20:00
Cluzona VR1
DIOZ VR1
regulier
Sportpark De Doelen
4 apr. 20:00
Rood-Wit W 35+1
Cluzona 35+2
regulier
Sportpark De Gagelrijzen
5 apr. 19:30
Oranje-Blauw'14 VR18+1
Cluzona VR18+1
regulier
Sportpark De Doelen
5 apr. 20:00
Cluzona VR18+1
Achtmaal VR18+1
regulier
Sportpark De Doelen
5 apr. 21:00
HSC'28 VR18+1
Cluzona VR18+1
regulier
Sportpark De Doelen
5 apr. 21:30
Cluzona VR18+1
Schijf VR18+1
regulier
Sportpark De Doelen
6 apr. 10:15
Unitas'30 MO13-2
Cluzona MO13-1
regulier
Sportpark De Lage Banken
6 apr. 10:30
Cluzona JO13-1
Arnemuiden JO13-1
regulier
Sportpark De Doelen
6 apr. 10:30
VVC'68 JO15-1
Cluzona JO15-1
regulier
Sportpark De Beek
6 apr. 11:45
Cluzona MO15-1
Zeelandia Middelburg MO15-2
regulier
Sportpark De Doelen
6 apr. 11:45
Cluzona JO14-1
SC Gastel JO14-1
regulier
Sportpark De Doelen
6 apr. 13:30
Cluzona 2
Kogelvangers 2
regulier
Sportpark De Doelen
6 apr. 13:30
Cluzona JO16-1
Schijf JO16-1JM
regulier
Sportpark De Doelen
6 apr. 13:30
Cluzona JO17-1
Baronie JO17-2
regulier
Sportpark De Doelen
6 apr. 15:00
MOC'17 MO20-1
Cluzona MO20-1
regulier
Sportpark Rozenoord
7 apr. 10:00
Cluzona 4
Beek Vooruit 9
regulier
Sportpark De Doelen
7 apr. 11:00
Cluzona 6
Rimboe 4
regulier
Sportpark De Doelen
7 apr. 11:00
Rimboe VR1
Cluzona VR1
regulier
Sportpark Rimboe
7 apr. 11:00
Grenswachters 2
Cluzona 2
regulier
Sportpark De Buizerd
7 apr. 12:00
Rimboe 3
Cluzona 3
regulier
Sportpark Rimboe
7 apr. 14:00
CHC 1
Cluzona 1
regulier
Sportpark De Schutskamp
11 apr. 20:00
Cluzona 35+3
Oranje-Blauw'14 35+1
regulier
Sportpark De Doelen
11 apr. 20:15
Cluzona 35+1
MOC'17 35+4
regulier
Sportpark De Doelen
11 apr. 20:15
MOC'17 35+1
Cluzona 35+2
regulier
Sportpark Rozenoord
13 apr. 10:30
Cluzona MO13-1
De Fendert MO13-1
regulier
Sportpark De Doelen
13 apr. 10:40
VCK JO13-1
Cluzona JO13-1
regulier
Sportpark De Stoofwei
13 apr. 11:00
SPS JO14-1
Cluzona JO14-1
regulier
Sportpark D'n Aekerboam
13 apr. 11:00
De Fendert JO16-1
Cluzona JO16-1
regulier
Sportpark De Fendert
13 apr. 11:45
Cluzona MO15-1
BSC MO15-1
regulier
Sportpark De Doelen
13 apr. 11:45
Cluzona JO15-1
BSC JO15-3
regulier
Sportpark De Doelen
13 apr. 12:30
SEOLTO 2
Cluzona 2
regulier
Sportpark De Meeren
13 apr. 14:00
Cluzona MO20-1
Zeelandia Middelburg MO20-1
regulier
Sportpark De Doelen
13 apr. 14:30
Waspik JO17-1
Cluzona JO17-1
regulier
Sportpark Elzenhage
14 apr. 10:00
NSV 4
Cluzona 6
regulier
Sportpark De Wallen
14 apr. 10:00
DSE 6
Cluzona 4
regulier
Sportpark Hoge Neerstraat (West)
14 apr. 10:30
Cluzona VR1
NSV VR1
regulier
Sportpark De Doelen
14 apr. 11:00
Cluzona 3
Victoria'03 3
regulier
Sportpark De Doelen
14 apr. 11:00
Cluzona 2
BSC 2
regulier
Sportpark De Doelen
14 apr. 11:00
NSV 3
Cluzona 5
regulier
Sportpark De Wallen
14 apr. 14:00
Cluzona 1
Gilze 1
regulier
Sportpark De Doelen